Internauta masakruje ekologów i aborterów!

Lewacka logika to nieprzebrana studnia absurdu. Tym razem kolejną dawkę „myślenia inaczej” przedstawił Twitterowicz, Obywatel D.C.

– Lewacka logika polega na tym, że płód można wyciąć a drzewa na posesji już nie. Zatluczenie psa to bestialstwo a skrobanka to wybór matki. I weź tu prowadź dialog – napisał Internauta.

Ciekawy jest też jeden z komentarzy pod tym wpisem!

– Zapomniał Pan o karpiach i pieskach co się boją petard – zauważył Bartek (L).

Zabawne? Ostatnie głosowanie w Sejmie – szczególnie tych, którzy krzyczeli najpierw o obronie zwierząt, a potem głosowali za przepuszczeniem dalej projektu aborcyjnego…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra