„17-latek” z nożem na policjantów korzystał z wolności słowa

Źródło: samnytt.se

Póki co w Szwecji niejaki Muhammad Hussaini zarobił akt oskarżenia. Nawet mega liberalna Szwecja nie mogła dać wiary, że jest biednym schizofrenikiem, który ma zaledwie 17-lat.

Faktem jednak jest, że anonimowość imigrantów i generowane dokumenty na podstawie ich własnych oświadczeń bywają coraz bardziej bezczelne.

Tym razem nie uznano nastoletniości tego jegomościa tylko dlatego, że sprawa była dość poważna. Ów zakupił nóż, udał się na manifę z kolegami imigrantami i dźgnął szwedzkiego policjanta w szyję. Ten ledwo przeżył.

Taka szwedzka codzienność…

Aha, więzienie mu raczej nie grozi za to. Co najwyżej wydalenie z kraju.

Wyr’oi / samnytt.se

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra