13-letni Afgańczyk zasztyletował matkę. W imię ojca…

Europejskie i światłe feministki, gdzie jesteście? Nie powinnyście bronić naszego liberalnego kontynentu, przesiąkniętego ideami równości i innymi hasłami Wielkiej Rewolucji? Czy kobiety nie powinny być wolne od islamistycznej kultury nienawiści? Dlaczego uparłyście się na białych, katolików i autochtonów?

timeslive.co.za

Oto trzynastoletni chłopiec z Arnhem w Holandii zasztyletował swoją matkę, ponieważ rozwiodła się z jego ojcem. Proces mordercy rozpoczął się 12 stycznia i zostanie wznowiony w marcu. Według słów matki oskarżonego, powodem rozwodu były fizyczne znęcanie się nią męża.

Afgańskie pochodzenie na pewno jest tu przypadkiem, a sam fakt, że o tym wspominam podpada zapewne pod rasizm. Tak, kochane feminazistki?

Wyr’oi

Źródło: Express Wieczorny

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra