Targowica jest także w PiS! Dopiero co atakowali opozycję, a teraz sami donoszą na Polskę!

Kilku „nadgorliwych” polityków z PiS zorganizowało w Brukseli wystawę „Niech futra przejdą do historii”. Projekt będący na rękę ekoterrorystom i ich finansowym lobbystom szkalował polskich przedsiębiorców i wprost szerzył lewacką ideologię!

Od wczoraj w Parlamencie Europejskim dostępna jest lewacka wystawa. Zorganizowali ją europosłowie z PiS: Ryszard Legutko, Zdzisław Krasnodębski, Zbigniew Kuźmiuk, Jadwiga Wiśniewska i Stanisław Ożóg. Współpracowali przy tym z „ekologami” z Otwartych Klatek (organizacja miała ostatnio otrzymać dofinansowanie w wysokości niemal pół mln dolarów na walkę z polskim przemysłem drobiarskim), Fur Free Alliance oraz Eurogroup for Animals.

– Jeżeli politykom PiS tak bardzo leży na sercu dobro zwierząt to powinni przestać jeść mięso i jaja (kury też cierpią) a może nawet zakaż spożywania tych produktów wszystkim Polakom! Przecież bez jaj i bez mięsa można żyć tak samo jak bez futer! Przykre jest, że ludzie z tytułami profesorskimi włączyli się w antypolską nagonkę – czytamy na stronie czasopisma „Najwyższy Czas!”.

Janusz Korwin-Mikke także skomentował na swój sposób antypolską wystawę. Odniósł się przy tym do ekolewackich nawoływań, by porzucić hodowle zwierząt futerkowych i przerzucić się na syntetyki.

Poseł Janusz Korwin-Mikke wyśmiewa poglądy aktywistów prezentowane dzisiaj w Brukseli. Tak, po raz kolejny Polska jest…

Opublikowany przez Polski Przemysł Futrzarski na 23 stycznia 2018

A teraz przypomnijmy sobie, co całkiem niedawno pisały prorządowe media na temat donoszenia na Polskę za granicą?

nczas.com/facebook.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra