Dalej idą po błąd. Na podstawie Niemców przekonują, że Kościół usankcjonuje sodomię!

Ekspertami od Kościoła to oni nie są, niemniej próbują. Tym razem – powołując się na tweeta Tomasza Terlikowskiego – twierdzą, że Kościół „oficjalnie legalizuje grzech” sodomski.

Wiadomo, że księża w Niemczech odstępują mocno od nauczania Kościoła i można spodziewać się kolejnej schizmy. Tomasz Terlikowski zauważył, że „kolejni duchowni odrzucają nauczanie Biblii”.

I tutaj do akcji wkroczyli typowi Janusze teologii z „Idź pod prąd” pastora Chojeckiego, zwani również „Idź Po Błąd”. Ich zdaniem, „głos episkopatu Niemiec” poprzedza plany Watykanu.

Nie ma się jednak czemu dziwić. W końcu dla protestantów – jak pisał Marcin Luter – rozum to „szatańska dziwka”.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra