PiS wykorzystuje okazję? „Zatrzymaj aborcję” nie będzie ruszane przez komisję przez pół roku!

Skandaliczna postawa władzy! Najwyraźniej nagonka świata na Polskę jest wykorzystywana przez partię rządzącą do odwlekania w czasie prac nad obywatelskim projektem broniącym życie! A dzieci giną przez cały czas…

– Na razie mamy ustalony harmonogram prac na pierwsze półrocze. On został przyjęty przez komisję i trudno mi powiedzieć, czy to będzie zmienione, czy nie będzie zmienione. Na razie realizujemy plan, który został przyjęty w grudniu – powiedziała Beata Mazurek, wicemarszałek Sejmu, wcześniej rzecznik prasowy partii PiS.

Tłumaczy się przy tym, że ustawy nie było złożonej do prac, gdy ustalano harmonogram prac komisji. Przypadek?

Co roku legalnie mordowanych jest w Polsce tysiąc dzieci tylko z przyczyn eugenicznych. Obywatelski projekt ustawy „Zatrzymaj aborcję” może ocalić te osoby.

gosc.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra