Szef MSZ Niemiec zaorał Żydów: To my jesteśmy odpowiedzialni za holokaust!

Viet-Hoang Nguyen Benutzer: Viet2001, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Izrael został strollowany w sposób, którego nikt nie mógł przewidzieć. Prawie cały świat już przypisywał nam zarówno współudział w holokauście jak i negacjonizm. I wtedy do akcji wkroczył szef niemieckiego MSZ, Sigmar Gabriel…

– Polska może być pewna, że jakakolwiek próba zafałszowania historii, jak w sformułowaniu „polskie obozy koncentracyjne”, zostanie przez nas w sposób jasny i zdecydowany odrzucona – napisał Gabriel. – Nie ma najmniejszej wątpliwości, jeśli chodzi o to, kto był odpowiedzialny za obozy koncentracyjne. To zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Jeśli byli pojedynczy kolaboranci, to oni nic tu nie zmieniają – dodał minister.

Oprócz tego napisał, że „niemieckie obozy koncentracyjne nie znalazły się w Polsce przypadkiem”, Ponieważ Niemcy chcieli zniszczyć zarówno kulturę Polski, jak i doprowadzić do zagłady Żydów.

W Knesecie jak i Waszyngtonie zapewne przekleństwom wobec Niemiec nie było końca!

rmf24.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra