„AK mordowało Żydów”. Skąd to wiedzą? „Czuli, że to AK-owcy”… (WIDEO)

Z taką narracją „historyczną” ciężko dyskutować. Członek warszawskiej gminy żydowskiej opowiedział historię o rzekomym morderstwie Żydów przez żołnierzy AK. Rozwala jego „źródło”, które „potwierdza” tożsamość zbrodniarzy…

– Zebrał relacje jakichś ocalałych Żydów, którzy mówią, że ocaleli przez przypadek, gdyż ich rodzina ukrywała się w lesie (…) Przyszedł oddział leśny partyzantów i ich wybili – mówił Andrzej Zozula – członek warszawskiej gminy żydowskiej. Dalsza część powala.

– Z tego co wiedzą, był to oddział Armii Krajowej. Może nie był to oddział AK. Oni tak wiedzą i oni to tak przekazują – palnął.

No to dopiero solidne i niepodważalne dowody na współudział Polaków w holokauście, co nie? 🙂

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra