Winnicki ostro masakruje „prorządowe wazeliniarstwo”: Nie żałujemy twojego odejścia

Twitter 300Polityka (edytowane)

Poseł Adam Andruszkiewicz, od kiedy wszedł do Sejmu, stał się istną szafą samogrającą rządzących socjalistów. Tym razem – na swoją szkodę – postanowił zaatakować Polaków broniących prawdy historycznej oraz suwerenności.

– Zamiast skupiać się na budowie pozytywnego wizerunku na bazie Marszu Niepodległości, partia Ruch Narodowy (R. Winnicki) sama niszczy wizerunek narodowców (…) Dlatego nie żałuję decyzji sprzed 2 lat o opuszczeniu tej formacji – napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz.

Robert Winnicki postanowił zgasić młodego lewaka. – Adamie, radość obopólna bo my również nie żałujemy Twojego odejścia – informuje lider Ruchu Narodowego. – Natomiast żałujemy wprowadzenia do Sejmu człowieka, który 10 lat działalności narodowej rozmienił na zmianę znaczka w klapie co pół roku i 200% prorządowego wazeliniarstwa w kiepskim stylu – podsumował.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra