Propartyjna dziennikareczka dostała właśnie dyrektorską posadę w Orlenie!

Tak partia nagradza wiernych pracowników medialnych. Znana z naprawdę srogich tekstów na paskach (np. „Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu”) pracownica TVP ma zaledwie 29 lat. Jak czytamy na stronie „Faktu”, to drugi Misiewicz.

Twitter Ewa Bugała (edytowane)

– Bugała samej pensji w rok zarobi blisko ćwierć miliona złotych brutto! Oprócz tego może liczyć na ogromną premię – aż 60 proc. rocznych zarobków! A przecież jeszcze jesienią 2015 roku była w TVP tzw. rysiem, czyli asystentką reportera – czytamy na fakt.pl.

Co ciekawe, zajadła propartyjna dziennikarka przedtem pracowała w… TVN! – Do telewizji publicznej przyszła z… TVN. Nie przeszkadzało jej to potem najmocniej i bezwzględnie atakować właśnie media prywatne, w tym właśnie TVN – czytamy.

Pomysły na paski miała naprawdę ostre i uwłaczające jakiemukolwiek medium. – Program „Nie da się ukryć” szybko dorobił się hasła „Nie da się zobaczyć”. Do historii przeszedł odcinek z czasu ulicznych protestów przeciwko ustawom o sądach, jeszcze przed prezydenckimi wetami. „Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa” – tak podpisano materiał Bugały na pasku – informuje „Fakt”.

Internauci już reagują oburzeniem. I słusznie! Tylko czy zapatrzonych w siebie rządzących cokolwiek to obchodzi?

fakt.pl/twitter.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra