Ogórek gada jak jej zapłacą? „Nie potrzebowaliśmy Niemca, by zabić Żyda”

Magdalena Ogórek obecnie często apeluje o „walkę o prawdę historyczną” w kontekście obrony przed hasłami o współudziale Polaków w holokauście. Tymczasem okazuje się, że ledwie trzy lata temu sama rzucała podobne hasła!

– Świetna praca poprzedzona bardzo wnikliwym stanem badań. Tacy też byliśmy. Nie potrzebowaliśmy Niemca, by zabić Żyda – napisała w grudniu 2014 roku na Twitterze Magdalena Ogórek.

Obecnie zaś Magdalena Ogórek robi z siebie „obrończynię Polski i Polaków”. No cóż, pieniądze nie śmierdzą. Widać lepiej mieć je niż poglądy…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra