Dziennikarz masakruje „dobrą zmianę”!

Wojciech Kościak, dziennikarz Telewizji Republika i Polskiego Radia umieścił na Twitterze wpis niszczący logikę obecnego rządu. Chodzi o „priorytety” wobec zwierząt i nienarodzonych dzieci.

– Sejm zaostrzył ostatnio kary za znęcanie się nad zwierzętami. (…) Tymczasem biorąc pod uwagę statystyki aborcyjne z polskich szpitali każdy dzień zwłoki w pracach na projektem #ZatrzymajAborcje to 3 zabite maleństwa – napisał na Twitterze.

Jak wiadomo jednak, miłośnik kotów ma swoje priorytety. Woli zwiększać kary za znęcanie się nad zwierzętami i – zgodnie z planem niemieckich koncernów – niszczyć polskie hodowle. A dzieci? A cóż one obchodzą lewaków…

Jak niedawno informowaliśmy, przez najbliższe pół roku Sejm nie planuje zająć się pracami nad obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”, który zakazuje mordowania nienarodzonych dzieci z przyczyn eugenicznych.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra