Jaskóła ujawnia: Tak doją Cię partie!

Poseł Tomasz Jaskóła udostępnił na Twitterze, ile kasy z naszych kieszeni wyciągają partie. I to nie tylko te największe, ale także te marginalne, jak np. „Razem”, czy nawet „Twój Ruch”!

Twitter: Telewizja Republika/Sławomir/Forum Młodych PiS (kolaż; edytowane)

– Dajesz im pieniądze na ich propagandowe akcje. Partie od 2000 roku wyciągnęły ponad miliard złotych – zauważa Jaskóła z Kukiz’15.

Na podium znajduje się PiS – tylko w zeszłym roku wydoiło 18,5 mln złotych. Zaraz po nim PO – 15,5 mln. PSL, SLD i Wolność – ponad 4 miliony. Następna jest partia Razem, która wyciągnęła ponad 3 miliony złotych. Co ciekawe, takie ugrupowania jak Twój Ruch, Unia Pracy czy Zieloni również dostali pieniądze!

A Ty dalej broń tej czy innej partii w Internecie, durny niewolniku…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra