SKANDAL! Odwołują demonstrację pod ambasadą, ale nie mają nic przeciwko atakowi na własną!

To jest kpina i państwo teoretyczne, a nie powstanie z kolan! Inaczej nie da się tego w cenzuralny sposób powiedzieć. Niedawno prorządowe media szczuły na narodowców, którzy chcieli pikietować pod ambasadą Izraela, tymczasem polskie MSZ nie widzi nic złego w tym, że żydowscy demonstranci wtargnęli na teren naszej placówki w Izraelu!

Twitter Mikołaj Wróbelek (r)/YouTube (kolaż)

Pod ambasadą polską w Izraelu zjawiła się grupa 30-50 osób. Polskie MSZ przyznało, że część z nich po proteście weszła na parking należący do placówki.

– Z tego co usłyszał reporter RMF FM w MSZ wynika, że dyplomaci raczej nie odbierają tego jako celowego naruszenia terytorium ambasady. Resort dodatkowo podkreśla, że „protesty są czymś naturalnym w państwach demokratycznych i nie zamierzamy ograniczać prawa do wyrażania poglądów” – informuje rmf24.pl.

Wcześniej jednak w Polsce zaplanowano demonstrację pod ambasadą Izraela. Decyzją organu rządowego, teren wokół placówki zamknięto i wydarzenie się nie odbyło.

To tyle jeśli chodzi o „wstanie z kolan”. Polska klęczy przed Izraelem aż nogi bolą!

rmf24.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra