Gdy aborcjonizm rzuci się na łeb… celebrytka chce zjeść płód!

Twitter Sarah Silberman

Amerykańska dziennikarka zapowiedziała, że – w imię walki z „religijnym zabobonem” oczywiście – zamierza zjeść płód. Wszystko po to, by „udowodnić”, że przed narodzinami nie mamy do czynienia z człowiekiem…

Sarah Silverman, liberalna amerykańska dziennikarka ogłosiła w swoim programie, że zamierza „zjeść poroniony płód”. Ma to być „sposób na przeciwstawienie się religijnym teoriom, według których nienarodzone dzieci są istotami ludzkimi”.

Dodała też, że prawo Oklahomy, które zakazuje wykorzystywania nienarodzonych do celów spożywczych jest czymś, co „sprawia, że chce się zjeść przerwany płód” i „obiecuje, że to zrobi”.

A my się zastanawiamy, kto tutaj jest poroniony…

newsbook.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra