Szach mat! Antifa atakuje LGBT, żeby chronić uczucia islamistów!

To nie żart! Szwecja wyhodowała istne oksymorony, które biorą się za łby. Antifa nazywa środowiska LGBT „faszystowskimi”!

Twitter Gatorna/Twitter Tudi Tees (kolaż)

Lewaki z Antify zakłóciły przemarsz manifestacji LGBT. Spowodowane było to faktem, że homoseksualizm jest sprzeczny z islamem… poszły wyzwiska od faszystów, a jakże!

– To jawna manifestacja antymuzułmańska. To co robią geje w swoich łóżkach, to już ich prywatna sprawa – powiedziała jedna z kontrmanifestantek z Antify.

Członkowie lewicowej organizacji zaczęli oskarżać ludzi uczestniczących w manifestacji LGBT o faszyzm i nazizm. Wśród protestujących muzułmanów można było również usłyszeć okrzyki „Allahu Akbar”. – Tę manifestację powinny organizować środowiska LGBT, a one oskarżają mnie, że maszerując po muzułmańskiej dzielnicy, zrobiłem prowokację – kontrował Jan Sjunnenson.

I tak oto rewolucja zaczyna pożerać własne dzieci.

dorzeczy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra