Lewacka Krytyka Polityczna jedzie po Wałęsie za…

Na łamach lewicowego portalu „Krytyka Polityczna” ukazał się list Dawida Krawczyka i Marcina Chałupka „Czy można podać rękę ludobójcy?” skierowany do Lecha Wałęsy, w którym były polski prezydent został przez lewicowych publicystów skrytykowany za bratanie się z prezydentem Filipin odpowiedzialnym za mordowanie narkomanów na Filipinach.

Lewicowych publicystów Lech Wałęsa zaszokował tym, że podczas wizyty na Filipinach spotkał się „z prezydentem Filipin Rodrigo Duterte” odpowiedzialnym „za ludobójstwo osób uzależnionych od narkotyków”.

Jak przypominają lewicowi publicyści Rodrigo Duterte „w mowie inauguracyjnej namawiał do mordowania zarówno sprzedających jak i kupujących narkotyki”. O zbrodniach filipińskiego prezydenta z którym bratał się Lech Wałęsa donosiły organizacje praw człowieka – „pracownicy Amnesty International donosili przed rokiem o siedmiu tysiącach zabitych i ciałach podziurawionych kulami rozkładających się na ulicach. Wśród pomordowanych są dzieci, chorzy, przypadkowi przechodnie. 43 tysiące osób siedzi w przepełnionych więzieniach”.

Rodrigo Duterte publicznie zadeklarował, że chciałby zrobić z narkomanami to co Adolf Hitler z Żydami. I z takim chwalącym Adolfa Hitlera człowiekiem bratał się Lech Wałęsa w Polsce krytykujący PiS za rzekome łamanie demokracji.

Jan Bodakowski

Zdjęcie ze strony prezydenta Filipin

https://pcoo.gov.ph/wp-content/uploads/2018/01/20180123-ph-JAL5-1350×900.jpg

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra