Rozdają kondomy by zwrócić uwagę… na wydry morskie

Kolejny „genialny” pomysł ekooszołomów. Amerykańska organizacja samozwańczo nazywająca się „obrońcami zwierząt” przed walentynkami rozdaje prezerwatywy w opakowaniach, na których umieszczono wizerunki zagrożonych wyginięciem zwierząt.

pixabay (edytowane)

Prezerwatywy rozdawano w Pittsburgu, przed Carnegie Science Center, a także w San Diego przed Muzeum Historii Naturalnej.

„Ekolodzy” chcą zwrócić uwagę na fakt, że… wzrost liczby ludności wpływa negatywnie na inne gatunki. Dlatego na opakowaniach prezerwatyw – oprócz wydry – zamieszczono inne zwierzęta oraz hasła. Oto kilka z nich: „Zanim zrobi się gorąco, pomyśl o wydrze morskiej”; „Nie możesz się powstrzymać? Pomyśl o żurawiu krzykliwym”; „Baraszkujesz w ciemności? Myśl o monarchu”.

Po pierwsze, widać wyraźnie, że ekooszołomstwo chce zniszczyć człowieka. Po drugie – co trzeba mieć w głowie, żeby wymyślić takie hasła?

rp.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra