Dania: Tylko co 50 dziecko z zespołem Downa przychodzi na świat

Ludzie niby tak rozpaczają nad nazizmem i holokaustem, a pozwalają na jego kontynuację w tzw. „cywilizowanych” krajach. W Danii zaledwie 2 proc. dzieci, u których podejrzewa się zespół Downa, przychodzi na świat. Reszta jest mordowana!

Według danych opublikowanych przez „Daily Mail”, w Danii rodzi się zaledwie 2 proc. takich dzieci. Żeby to zobrazować, przedstawić można konkretne liczby. Otóż w 1999 roku w Danii na świat przyszło tylko 80 dzieci z zespołem Downa. Dwa lata temu zaś liczba takich dzieci wyniosła zaledwie cztery osoby!

W Danii aborcja dozwolona jest do 12 tygodnia ciąży, bez względu na przyczynę, do 22 tygodnia ciąży można jej dokonać, jeśli u dziecka istnieje podejrzenie niepełnosprawności

Z kolei na Islandii mordowanych jest 100 proc.!

tvp.info

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra