RASIZM i KOMUNIZM w RPA! Wolno wywłaszczać białych farmerów bez odszkodowań!

Twitter Sputnik Polska

RPA przyjęło zdecydowaną większością głosów ustawę o wywłaszczeniu ziemi bez odszkodowań. Wcześniej zaś prezydent ogłosił, że przekazanie ziemi czarnym farmerom jego jego priorytetem.

Ciężko stwierdzić, czy to jest komunizm, czy już narodowy socjalizm. W każdym razie rząd postanowił legalnie odbierać ziemie białych ludzi.

Projekt ustawy zgłosiła – o ironio – partia Bojownicy o Wolność Gospodarczą (EFF). – Musimy sprawić, że nasz lud odzyska godność bez (wypłacania) rekompensat dla kryminalistów, którzy skradli nasze ziemie – powiedział Julius Malema, lider EFF.

Warto zauważyć, o czym nie wspomną lewackie media, że sytuacja w kraju pogarsza się od czasów zniesienia apartheidu. Najbardziej cierpią właśnie czarnoskórzy.

Sytuację sprawnie podsumował jeden z członków Młodzieży Wszechpolskiej.

A my przypominamy: Czarny też może być rasistą. I w przypadku RPA mamy do czynienia z jawnym rasizmem i bolszewizmem u sterów państwa.

forsal.pl, twitter.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra