Czarnoskóra polityk z USA dziękuje Bogu za niewolnictwo (WIDEO)

– Gdyby nie niewolnictwo, siedziałabym w Afryce i modliła się do drzewa – powiedziała Kimberly Daniels, czarnoskóra kobieta z Florydy.

Oczywiście zaraz wyskoczyłby ktoś z hasłami o rasizmie, ale głupio byłoby o to oskarżać czarnych. Więc uderzono w inny aspekt: Religijność.

Amerykańska Fundacja Wolność od Religii zaatakowała typowymi hasłami o „ciemnogrodzie”. – Kimberly Daniels jest na misji, misji forsowania jej boga [pisownia oryg. – red. lewy.pl] do dzieci innych ludzi – czytamy w oświadczeniu FFRF.

patheos.com, thegrio.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra