Poseł Nowoczesnej palnął, że rzeź wołyńska spowodowana była… zbyt wysokimi wymaganiami wobec ukraińskich pracowników! (WIDEO)

Myśleliście, że fatalna opozycja niczym Was już nie zaskoczy? To posłuchajcie tego!

– Rzeczywiście wymagaliśmy pracy ponad miarę będąc tam – powiedział Paweł Pudłowski, poseł Nowoczesnej. – Wymagaliśmy czego? Panie pośle, co pan mówi?! – dopytywał wyraźnie zaskoczony prowadzący program dziennikarz. – Mówię o tym, że Polacy wymagali ponad miarę od ukraińskich pracowników – szedł w zaparte poseł Nowoczesnej. – Tak przynajmniej oni tłumaczą się, dlaczego nastąpiła rzeź wołyńska – dodał.

Nowoczesna

To nie żart. Poseł Pudłowski naprawdę to powiedział… i powinien teraz złożyć mandat.

Opublikowany przez Lemingopedia 3.0 na 5 marca 2018

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra