Irlandia: Państwo zmusza Kościół do promowania „rodzin” homoseksualnych!

pixabay

Irlandzka minister ds. dzieci i młodzieży, Katherine Zappone próbuje zmusić Kościół do promowania homoseksualizmu. Uważa, że Światowe Spotkanie Rodzin organizowane w tym roku w Dublinie nie powinno „wykluczać” osób LGBT.

– Rodziny LGBT powinny być akceptowane tak, jak wszystkie rodziny, a nie wykluczane. To przesłanie, które powinno wyjść nie tylko od Światowego Spotkania Rodzin, ale od wszystkich, którzy wierzą w sprawiedliwość, równość i dobro – mówi minister Zappone.

– O równość trzeba ciężko walczyć, jest trudna do osiągnięcia, ale co bardziej istotne, jest też bardzo krucha […] Jako aktywiści i jako rząd musimy zatroszczyć się o to, by żadne zgromadzenie, żadna grupa i żadna jednostka nie miała prawa podkopywać tych praw – dodaje.

pch24.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra