Lewackie cepy w Norwegii nazywają Dudę dyktatorem i mylą go z Orbanem

Norweska „Afterposten” wydrukowała ostatnio na swoich łamach „poczet dyktatorów”. Oto i on.

demotywatory.pl

Nie dość, że prezydenta polski, Andrzeja Dudę zaliczyli do dyktatorów (choć prezydent w Polsce ma niewiele do zdziałania), to jeszcze pomylili go z Orbanem, premierem Węgier!

Mało tego – internauci zauważyli jeszcze inny błąd. – M. bin Salman jest księciem i następcą tronu Arabii Saudyjskiej i był co najwyżej ministrem, a nie dyktatorem. Z tego co wiem, jest on bardzo nowoczesny i otwarcie mówi, że chce oprzeć kraj na łagodnym islamie i tolerancji dla innych religii. Niezależnie od tego jakie ma poglądy to nie rządzi swoim krajem – pisze użytkownik DarkPsyhopath.

Ale nakład poszedł, a rzesza lewaków utwierdziła się w swojej antypatriotycznej wierze…

demotywatory.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra