Pracownica GW: Orgazm penisowy jest dziecinny (WIDEO)

Czasami naprawdę ciężko ogarnąć, o co chodzi lewactwu i w jakim świecie ono żyje. W tym nagraniu mamy świetny tego przykład. Katarzyna Wężyk, pracownica „Gazety Wyborczej” mówi, że mężczyźni „wyrastają z masturbacji”. Mówi też o „zazdrości o łechtaczkę”.

ZOBACZ TEŻ: GW LECI NA ŁEB NA SZYJĘ I ZALICZA REKORDOWE STRATY!

– Orgazm penisowy jak wiadomo jest tym dziecinnym, niedojrzałym, nie w pełni satysfakcjonującym, w przeciwieństwie do orgazmu pochwowego, który jest tym orgazmem naprawdę dającym satysfakcję, w pełni dojrzałym – mówi Wężyk.

Dodaje też coś o tym, że kobiety są zdobywczyniami. Warto obejrzeć. Za onkologa nie zwracamy 🙂

Myślicie, że oni mają wszyscy ze sobą w tej redakcji problemy seksualne? Czy po prostu na robieniu z siebie idiotów i nieuków liczą na zwiększoną oglądalność i sprzedaż?

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra