KPINA! Rzecznik Praw Dziecka wręczył odznakę zwolennikowi prawa do dzieciobójstwa!

Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka i Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu wręczył małżeństwu Owsiaków Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka. Przypominamy, że znany z organizacji corocznej hucpy Jerzy Owsiak popiera prawo do mordowania nienarodzonych dzieci!

– Gościem specjalnym na dzisiejszej konferencji prasowej był Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Wręczył Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak oraz Jerzemu Owsiakowi Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka – czytamy we wpisie WOŚP-u na Facebooku.

<3 Gościem specjalnym na dzisiejszej konferencji prasowej był Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Wręczył Lidii Niedź…

Opublikowany przez WOŚP na 8 marca 2018

Sama postawa Michalaka to kpina. Zgodnie z Ustawą o Rzeczniku Praw Dziecka, człowiek definiowany jest już od poczęcia. Wręczanie odznak przez niego ludziom, którzy wprost uważają założenie ustawy za złe, jest po prostu śmieszne.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra