Żenada Wp.pl: „PiS ma niebywałe szczęście. Prognozy pogody się sprawdziły”

Nieprawdopodobne. Całe wydanie WP opiera się na utyskiwaniu na PiS za zakaz handlu w niedzielę więc może tytuł miał jakiś związek z tą zmianą wprowadzoną przez polski Sejm zdominowany przez partię Jarosława Kaczyńskiego?

Tytuł klikalny. Wchodzę. Okazuje się, że pod treścią „PiS ma niebywałe szczęście. Prognozy pogody się sprawdziły” w całym artykule ani raz nie pojawia się hasło PiS… Nie ma tego tematu! Zero!

Dowiadujemy się jedynie, że „Dziś można wreszcie poczuć wiosnę. W niektórych miejscach ma być dziś nawet 17 stopni Celsjusza. Ale synoptycy ostrzegają przed roztopami.”

Można być tubą propagandy lewackiej po dziennikarsko-etycznych trupach?

RW

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra