Petru ogłasza koniec świata? Jego odliczanie przejdzie do historii!

Od kilkudziesięciu godzin politycy opozycji – reprezentujący Platformę Obywatelską i Nowoczesną – rozdzierają szaty nad pierwszą wolną od handlu niedzielą. Lamentując w kuriozalny sposób odnieśli jednak chyba skutek odwrotny od zamierzonego – znowu sprowokowali lawinę żartów i memów. Szczególnie dostało się Ryszardowi Petru, który na Twitterze odliczał czas do zamknięcia sklepów – poinformowała Niezalezna.pl

Fot. za wSensie.pl

Petru po 20stej wczoraj pisał w rozpaczliwy sposób:

„Zostało jeszcze 3.5h na zakupy. Jutro prosze o informacje jak i gdzie obchodzony jest zakaz handlu”

Koniec świata…

„Straszne wieści pļyną z Wilanowa. Watahy wygłodzonych plądrują domy w poszukiwaniu sojowej latte. Przed kamerami TVN tłum zlinczował znanego prezentera Onetu, który ukrywał kanapkę z jajkiem. W centrum wzięto zakładników, terrorysci domagają sie rukoli i tofu.

– napisał w atmosferze beki na Twitterze redaktor Wojciech Wybranowski.

I faktycznie, trudno ująć tę groteskę lepiej niż „Wybran” 🙂

RW

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra