Feminazistowska tolerancja. Jej zdaniem, wszystkich mężczyzn należy wsadzić do więzienia!

Helen Morgan – https://www.flickr.com/photos/helenmorgan/10527263475/, CC BY 2.0, Wikimedia Commons

I to wcale nie jest przesada. Taką tezę wygłosiła Germaine Greer, feministka z Australii. Popełniła – jak to feminazistki – wiele baboli w swojej twórczości, ale jeden przebija się szczególnie.

– Jedynym miejscem, które zabezpiecza mężczyzn, jest maksymalnie strzeżone więzienie, z wyjątkiem groźby zwolnienia ich – napisała australijska „obrończyni praw kobiet”.

Ale to nie wszystko. W „Dziwacznym łonie” walnęła tekstem, który obruszyła najbardziej zatwardziałe feministki. – Jeżeli uważacie, że jesteście wyemancypowane, możecie rozważyć pomysł przetestowania swojej krwi menstrualnej, jeżeli brzydzicie się, jeszcze długa droga przed wami, dziecinki – pisze Greer.

joemonster.org, fronda.pl, Wiki

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra