Misiewicz pracuje w Telewizji Republika

Swoich nie zatopią! Bartłomiej Misiewicz w rozmowie z wp.pl przyznał, że pracuje w jednym z sakiewiczowskich mediów (jakością i narracją przypominającą te michnikowe). Uważa też, że Macierewicz „był najlepszym ministrem”.

– Jestem w nieustannym stałym, bieżącym nawet kontakcie z redaktorem Sakiewiczem – mówi Bartłomiej Misiewicz.

Co ciekawe, ma studiować politologię w uczelni o. dra Tadeusza Rydzyka CSsR! – Obecnie Bartłomiej Misiewicz studiuje politologię w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, czyli na uczelni o. Rydzyka. Jak przyznał w TV Republika, jest to szkoła „wymagająca”. Wiosną będzie bronił licencjatu dotyczącego m.in. stacjonowania wojsk NATO w Polsce i zapewnił, że chce kontynuować edukację na tym samym kierunku – czytamy na wp.pl.

– Dla mnie minister Macierewicz był najlepszym ministrem – napisał w odpowiedzi na pytanie jednego z Twitterowiczów o to, kto jest dla niego wzorem polityka.

wp.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra