Feminazistowskie marzenie: Zredukować proporcję mężczyzn do 10 procent!

A.Kate Fritsch, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Kolejna „tolerancyjna” obrończyni praw kobiet. Poglądy tej feminazistki – bo tutaj to określenie pasuje jak ulał – niewiele odbiegają od założeń Hitlera odnośnie Polaków w Warszawie!

– Proporcja mężczyzn musi zostać zredukowana i utrzymana na poziomie w przybliżeniu 10 proc. rasy ludzkiej – uważa Sally Miller Gearhart. Kobieta jest – uwaga – nauczycielką. Oprócz tego zajmuje się pisarstwem.

Skandal trzyma się tej kobiety od początku „kariery”. W 1973 roku Amerykanka uzyskała tytuł naukowy na Uniwersytecie San Francisco, gdzie była zatrudniona. Wówczas ogłoszono ją „pierwszą jawną lesbijką z tytułem naukowym”.

wiki, fronda.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra