Ekofaszyści NIE CHCIELI się wypowiedzieć! Mocny materiał ukazujący prawdę o myśliwych (WIDEO)

– Myśliwi kim są? Czy to miłośnicy przyrody i ważna część gospodarki leśnej, czy może ludzie, którym chodzi głównie o zabijanie? – pytają autorzy materiału.

– Nasi rozmówcy rozwiali wszelkie mity na ich temat oraz opowiedzieli o ważnej roli w gospodarce narodowej. Podzielili się z nami opinią na temat organizacji pseudoekologicznych – czytamy w opisie filmu.

Niezwykle zabawne, że przeciwnicy myślistwa… nie chcieli się wypowiedzieć autorom filmu! – Niestety organizacje tytułujące się mianem „ekologicznych” odmówiły nam przedstawienia swojego punktu widzenia i ich zdania na temat myśliwych i łowiectwa – informują w opisie autorzy.

To więc chyba tyle jeśli chodzi o merytoryczne „argumenty” lewactwa. Pozostaje więc obejrzeć, jak sprawa wygląda naprawdę.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra