Tolerancja po pakistańsku: Chrześcijanin bronił chorej siostry. Został zabity przez personel szpitala

pixabay

26-letni Sunil Saleem, pakistański chrześcijanin udał się do szpitala, gdzie leżała jego siostra. Nie wiedział, że to będzie jego ostatnia podróż…

Lekarka po przybyciu Saleema odmówiła zbadania siostry chłopaka, bo… rozmawiała przez telefon. Zastąpiła ją pielęgniarka.

Pacjentka zaprotestowała, za co została spoliczkowana. W obronie stanął Saleem oraz obecni członkowie rodziny. Doszło do bójki z lekarzami i ochroną.

Sunil Saleem w efekcie walki zginął. Nie wiadomo, czy wobec islamskiego personelu zostaną wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje prawne.

fronda.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra