PILNE! Michalkiewicz w szpitalu! Apel o modlitwę

fot. Jan Bodakowski

Znany publicysta, Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala! Jak ustalono, „jego stan się pogarszał od pewnego czasu”, zaś bliscy apelują o modlitwę.

– Z przekazanych nam informacji wynika, że choroba publicysty wiąże się z niewydolnością serca. Te informacje potwierdza także Tomasz Sommer – informuje redakcja wprawo.pl.

Informację podano także na facebookowym profilu „Magna Polonia”. Poinformowano także o odwołaniu wszystkich zaplanowanych dotychczas konferencji z udziałem pana Michalkiewicza.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra