Zwolennicy fatalnej opozycji atakują dziennikarza! (WIDEO)

Dariusz Matecki, katolicki vloger i prawnik opublikował nagranie przedstawiające ataki na dziennikarza przez tłum zwolenników fatalnej opozycji!

– Oto czym jest prawdziwa mowa nienawiści – napisał Matecki. Przypomniał również, że działania osób w tłumie mogą być karalne!

– Art.43.Kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do[…] zaniechania opublikowania materiału prasowego […]– podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 – przypomina Dariusz Matecki.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra