SZOK! Pastor Chojecki o Michalkiewiczu: Zniżył się do poziomu gnidy. (…) Bóg się tym zajął, by… (WIDEO)

Na jednym z kanałów na YouTube pojawił się fragment nauczania pastora Pawła Chojeckiego z telewizji „Idź Pod Prąd”. Tytuł nagrania brzmi „Pastor chojecki wymodlił chorobę S. Michalkiewicza”.

– Wszechmocny Bóg daje nam to, co jest potrzebne, ale też i daje kopa w dupę naszym wrogom, kiedy trzeba – krzyczy pastor Chojecki, miłośnik Antoniego Macierewicza.

Zobaczcie sami szokujące nagranie z udziałem szefa IPP!

Jak informowaliśmy niedawno, Sz. P. Stanisław Michalkiewicz trafił nagle do szpitala. Obecnie jego stan staje się coraz stabilniejszy.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra