Tak się kończy zabawa z in vitro. Lekarz zapładniał kobiety swoim nasieniem! Nawet do kilkudziesięciu ofiar

pixabay

Dr Norman Barwin, który już kiedyś został oskarżony i skazany za użycie złego nasienia do zapłodnienia, ma znowu problem. Tym razem aż 11 osób twierdzi, że poczętych zostało w wyniku jego błędu!

O aferze poinformowała telewizja BBC. Najstarsze osoby, które się zgłosiły, urodziły się w latach 70. XX wieku. Ich rodzice byli pacjentami dwóch klinik w Ottawie w Kanadzie.

Adwokaci reprezentujący te osoby odnaleźli kolejne 35 osób, których matki miały być zapłodnione nasieniem od anonimowego dawcy! – Co więcej, adwokaci reprezentujący te osoby odnaleźli kolejne 35 osób, których matki miały być zapłodnione nasieniem od anonimowego dawcy – poinformowała telewizja BBC.

interia.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra