SZOK! Wciśnięto nam prawie 3 tys. imigrantów i NIC o tym nie powiedziano!

W wywiadzie dla francuskiego „Le Figaro” minister Jacek Czaputowicz powiedział, że Polska przyjęła ponad milion Ukraińców z Donbasu… i prawie 3 tysiące imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu „przekazanych” nam przez Unię Europejską!

Twitter PrawnikPoPrawnik2/Lewy.pl (kolaż)

– Ponadto przyjęliśmy 2700 migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią, ale oni nie chcą zostać w Polsce, gdzie stopa życiowa jest zbyt niska – powiedział Czaputowicz.

Widać, ktoś ostro poleciał w wała! Rząd bowiem twardo mówił, że Polska nie przyjmuje imigrantów.

– Mówiąc o przyjęciu imigrantów szef MSZ albo się wygadał, albo dał dowód swojej niekompetencji. Jeżeli rząd przyjmuje uchodźców wbrew wiedzy opinii publicznej, natychmiast muszą polecieć głowy osób odpowiedzialnych za to. Pierwszą głową, która powinna polecieć jest głowa ministra Czaputowicza – stwierdził dziennikarz, Witold Gadowski.

wpolityce.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra