PiS zapowiada, że „Zatrzymaj aborcję” może nie być ruszone do końca kadencji?

Twitter Opozycja Obywatelska

Wygląda na to, że merytoryczna opozycja znowu miała rację. PiS gra cały czas obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”, a rzecznik PiS, Beata Mazurek wykazuje się niezwykłą arogancją wobec obrońców życia!

– W jaki sposób, o tym nie będzie decydować pani Godek, tylko prezydium i cała komisja. Nie ma zamrażarki. Zrobimy wszystko, żeby udało się to zrobić do końca kadencji – powiedziała Beata Mazurek, rzecznik PiS.

Co wiemy z tej wypowiedzi? Po pierwsze to wprost powiedzenie, że władzy nie interesuje opinia obrońców życia, których w tej sytuacji reprezentuje Kaja Godek.

I po drugie, partia, która forsuje ekooszołomskie opłaty i zakazy, która tworzy durne nowelizacje kodeksu pracy rodem z ZSRR i forsuje to po nocach, wprost przyznaje, że „zrobi wszystko, żeby udało się to zrobić do końca kadencji”. Ale nie może tego obiecać.

I to jest, drodzy Czytelnicy, „prawica” i jej priorytety.

dorzeczy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra