Amerykański senator ostro masakruje Zuckerberga! (WIDEO)

Jeden z senatorów zadających pytania Markowi Zuckerbergowi ostro zaorał potentata mediów społecznościowych oraz danych osobowych. W krótkim nagraniu wyjaśnia, o co chodzi w prawie do prywatności!

– Zechciałby pan podzielić się z nami nazwą hotelu, w którym pan został na noc? – zapytał senator. – Nie – odpowiedział. – Czy podzieliłby się pan imionami osób, z którymi wymieniał pan wiadomości w tym tygodniu? – dopytał senator. – Senatorze, nie prawdopodobnie nie – odparł Zuckerberg.

– I może o to właśnie w tym wszystkim chodzi. O prawo do prywatności – zgasił właściciela Facebooka senator.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra