Pakistan: zabił ciężarną piosenkarkę, bo nie stała…

Strzelił i zabił kobietę w zaawansowanej ciąży, bo nie chciała wstać z krzesła? Dokładnie tak. O sprawie informuje m.in. Nczas.com:

„Samira Sindhu, 28-letnia piosenkarka zginęła w czasie swojego występu. Pakistanka była w zaawansowanej ciąży i nie mogła śpiewać na stojąco. To nie spodobało się jednemu z gości, który strzelił do kobiety.”

– Policja zatrzymała mężczyznę, który oddał strzały. Tariq Jatoi zeznał podczas przesłuchania, że nie celował bezpośrednio do Sindhu, a w powietrze. Niestety kula przypadkowo trafiła piosenkarkę

– informuje portal.

Mąż kobiety stwierdził, że w czasie występu podejrzany nakazał kobiecie wstać z krzesła. Ta odpowiedziała, że ze względu na swój stan – zaawansowaną ciążę, może śpiewać wyłącznie w pozycji siedzącej.
Nczas.com/RW

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra