SZOK! 52-letni Ślązak rozjeżdżał katolików w Małopolsce!

Twitter Bochnianin.pl

W Rzezawie w Małopolsce doszło do okropnego ataku na katolików wychodzących z kościoła. 52-letni mieszkaniec Śląska kierujący Fiatem Pandą zjechał na chodnik pełen ludzi. Jedna osoba nie żyje. Jak tłumaczył po zatrzymaniu, chciał „posprzątać chodnik z ludzi wychodzących z kościoła”.

Około godziny 15-ej mężczyzna skręcił ze swojego pasa ruchu i potrącił troje rowerzystów oraz pieszego. Nie zatrzymał się mimo tego i jechał dalej, potrącając kolejnego pieszego. Po 150 metrach ucieczki został zatrzymany przez wiernych, którzy ruszyli w pościg swoimi samochodami.

Mimo reanimacji, jeden z potrąconych zmarł. Jego żona z kolei w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Mężczyzna kierował autem na włoskich rejestracjach, ale jest polskim obywatelem. Bardzo możliwe, że był pod wpływem narkotyków. Jak potem tłumaczył, chciał „posprzątać chodnik z ludzi wychodzących z kościoła”.

– Metoda, którą wybrał mężczyzna do przeprowadzenia ataku, wskazuje na inspirację zamachami terrorystycznymi dokonywanymi przez islamskich terrorystów w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji – zauważają media.

fronda.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra