Chłopiec rzekomo zagazowany przez Assada odnaleziony cały i zdrowy! Odegrał scenę w zamian za…

Chłopiec, który miał zostać zagazowany w wyniku rzekomego ataku chemicznego przez syryjską armię został odnaleziony przez Rosjan cały i zdrowy. To kolejny dowód na niepierwszą już manipulację „demokratycznej opozycji” w Syrii złożonej głównie z fundamentalistów islamskich!

Chłopiec odegrał rolę ofiary ataku w zamian za… jedzienie. – 11 letni chłopiec za jedzenie „odegrał” swoją „rolę w inscenizacji „Białych Kasków”. Dziś jak widać zdrów opowiadał z ojcem rosyjskiemu korespondentowi wojennemu Jewgienijowi Paddubnemu jak to było – czytamy na profilu dziennikarza, Krzysztofa Podgórskiego. – Jak myślicie pokażą to w TVP czy TVN? – dopytuje.

Hassan Diab – jeden z rzekomo zagazowanych przez wojska syryjskie w szpitalu w Dumie, znaleziony przez Rosjan cały i…

Opublikowany przez Krzysztof Podgorski 18 kwietnia 2018

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra