Nie chcą głosować na Lichocką „bo popiera aborcję eugeniczną”

To się musiało stać. Internauci zachęcają do polubienia strony „Nie zagłosuję na Lichocką, bo popiera aborcję eugeniczną„. Ma to być forma protestu przeciwko „aborcyjnemu skrzydłu w PiS”.

Facebook Nie zagłosuję na Lichocką, bo popiera aborcję eugeniczną

Zobacz też: Terlikowski MIAŻDŻY aborterów z PiS i broniącą ich Lichocką!

– Nie jesteśmy z żadnej partii ani organizacji. Sprzeciwiamy się promowaniu aborcji i obronie obecnej ustawy aborcyjnej przez tych, którzy jeszcze kilka lat temu mówili, że należy zakazać aborcji eugenicznej. NIE dla hipokryzji – czytamy w opisie strony.

– Chodzi nam z jednej strony o ukazanie hipokryzji posłanki, która w bezczelny sposób atakuje obrońców życia, z drugiej zaś – w kontekście dobry ludzi popierających rząd – o napiętnowanie tych, którzy robią „krecią robotę” ustawiając de facto obóz rządzący w dokładnie tym samym miejscu, co niegdyś PO. Wielu z posłów, którzy teraz sprzeciwiają się ochronie życia, jeszcze kilka lat temu atakowało poprzedni rząd dokładnie z tego samego powodu – odpisał nam jeden z administratorów strony.

W ostatnich dniach poseł Lichocka (PiS) dopuściła się ataków słownych na obrońców życia, Marka Jurka i Tomasza Terlikowskiego, nazywając go „pajacem”.

facebook.com, lewy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra