SKANDAL! Sędzia, który skazał na śmierć Alfiego Evansa jest aktywistą LGBT i wydał nawet poradnik!

Okazuje się, że sędzia sądu najwyższego, który wydał i podtrzymał wyrok śmierci na dwuletnim dziecku jest zaangażowany światopoglądowo! Należy do organizacji LGBT, jest też autorem poradnika prawnego dla jednopłciowych par starających się o dziecko. Ponadto popiera aborcję i eutanazję!

Twitter Amesis (kolaż)

– Sędzia Hayden to współautor książki „Children and Same Sex Families: A Legal Handbook” („Dzieci w rodzinach jednopłciowych: podręcznik”). Pozycja zawiera wskazówki prawne dla par homoseksualnych starających się o adopcję dzieci. Co więcej, Justice Hayden jest członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG), która zajmuje się udzielaniem wsparcia dla osób LGBT, w tym aspektem adopcji dzieci przez pary homoseksualne. BLAGG jest odnogą organizacji LAGLA (the Lesbian and Gay Lawyers association), zrzeszającej homoseksualnych prawników – informuje natemat.pl.

Portal podaje również, że sędzia „znany jest z orzekania na korzyść homoseksualistów, wspierania eutanazji i aborcji”. – W 2016 r. głośno było o sprawie kobiety, która nie chciała wychować syna jako „kobiety”, mimo że ten – jak twierdził – czuł się kobietą. Hayden odebrał matce prawa rodzicielskie, przekonując, że „czyniła niewyobrażalny gwałt na psychice dziecka i zadawała mu ból emocjonalny” – czytamy.

I to jest właśnie na „równość” i „tolerancja” w wykonaniu rasowego lewaka u władzy! Nie pozwólmy wejść temu terrorowi do Polski!

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra