Rząd i fatalna opozycja razem słodko pozują do zdjęcia. Łączy ich cywilizacja śmierci

We współczesnej polityce oś podziału przebiega najczęściej wzdłuż podejścia do życia. Udowadnia to zdjęcie wrzucone przez ks. Isakowicza-Zaleskiego.

Uśmiechnięte i zjednoczone w prawie do mordowania nienarodzonych dzieci na jednym zdjęciu. Poseł Joanna Lichocka z PiS i poseł Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej.

Oceńcie sami, czy naprawdę mają jakikolwiek konflikt? Bo wygląda to raczej tak, że kłótnie to ustawka pod publiczkę, tymczasem na tym zdjęciu pokazują prawdziwy stosunek do siebie…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra