Deon tak hejtuje obrońców życia, że aż ks. Kancelarczyk z BMS napisał, co sądzi o tym portalu

Ideowe dziecko „Tygodnika Powszechnego”, jezuicki portal deon.pl od dawna próbuje prześcignąć czasopismo w szerzeniu relatywizmu i osłabianiu zapału wierzących. Tym razem ukazał się artykuł szkalujący obrońców życia, który napisał Karol Wilczyński.

Tytuł to „Dlaczego krwawe banery nie są pro-life„.

Oburzenie wywołało to m.in. u ks. Tomasza Kancelarczyka, prezesa Fundacji Bractwo Małych Stópek, który sam nie używa tego typu bannerów. Jednak ciężko było milczeć w obliczu kolejnego ataku na obrońców życia…

– DEONie nie różnisz się od Nowoczesnej. Cynizm i hipokryzja. Co to ma być strona chrześcijańska czy lewacka? DEONie poprzez ten artykuł niczym się nie różnisz od partii Nowoczesna – napisał ks. Kancelarczyk.

DEONie nie różnisz się od Nowoczesnej.Cynizm i hipokryzja.Co to ma być strona chrześcijańska czy lewacka? DEONie…

Opublikowany przez Bractwo Małych Stópek – Pro Life 28 kwietnia 2018

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra