Wp.pl i Wawalove z tępą retoryką o neofaszystach w Warszawie

Znowu i znowu. Stolicy ulicami przeszedł masz nazioli… Tak? No jasne, grupka kilkunastu czy kilkudziesięciu osób z organizacji „Szturmowcy”, stowarzyszenie „Niklot”, „Kongres Narodowo-Społeczny” i „Autonomiczni Nacjonaliści” zorganizowała dzisiaj „Szturmowe Święto Pracy”.

Ilustracja za FB Szturmowcy

Blokada lewaków na całego. Policja rozdzielająca grupy. A lewackie media rozdzierają szaty pisząc o neofaszystach. O kim?

Wawalove a za nią Wirtualna Polska tytułują artykuły: „Ulicami stolicy przeszła grupka neofaszystów”.

A co oni mają wspólnego z faszyzmem Mussoliniego? Ani oni ani dziennikarze relacjonujący marsz nacjonalistów nie znają fundamentów faszyzmu (myląc go chociażby z hitleryzmem (narodowym socjalizmem w wersji Adolfa) i tępą retoryką kontynuują afery w stylu wafelkowych swastyk rodem  z Waffel SS…

Wyroi

Źródło: Wawalove.pl/Wp.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra