Pilipiuk: środowiska żydowskie toczą z Polską wojnę hybrydową

Według Andrzeja Pilipiuka środowiska amerykańskich Żydów toczą wobec Polski wojnę hybrydową, by ograbić Polaków z kompletnie nienależnych Żydom pieniędzy. Mistrz prozy rozrywkowej (zawierającej wiele cennych patriotycznych akcentów) Andrzej Pilipiuk na swoim blogu porusza bardzo poważne kwestie dotyczące bieżących wydarzeń politycznych, w tym i stosunku Żydów do Polaków.

Fot. za Naekranie.pl

Andrzej Pilipiuk opisując pomysł władz Jersey City, które „chcą usunąć pomnik katyński by zrobić w tym miejscu park” i prośbę o wyjaśnienia wystosowaną przez marszałka senatu Stanisława Karczewskiego, przytoczył twitt Stevena Fulopa burmistrza Jersey City, w którym ten podły amerykański polityk napisał o polskim polityku „Oto prawda o sile stojącej za tym pomnikiem. Ten facet jest żartem. Fakty są takie, że znany antysemita, biały nacjonalista i osoba zaprzeczająca Holokaustowi, ma zerową wiarygodność”.

Według Andrzeja Pilipiuka „Niestety nie jest to fakenews… Co gorsza – burmistrz reprezentuje poglądy które są w USA powszechne. ZSRR był w czasie wojny ich sojusznikiem. Tamtejsze zlewicowane do szpiku kości „elity” mord katyński po prostu niemal otwarcie AKCEPTUJĄ. Skoro ZSRR kraj komunistyczny/socjalistyczny/lewicowy – kogoś mordował to ten ktoś na pewno był faszystą vel nazistą. A skoro pomordowani przez sowietów byli nazistami to ten pomnik w USA nie ma prawa stać, kto zaś broni pomnika nazistów sam jest z pewnością antysemitą nacjonalistą i rasistą”.

W opinii Andrzeja Pilipiuka na takie plugawe wypowiedzi amerykańskiego polityka „reakcja powinna być ostra i natychmiastowa. Ostry protest dyplomatyczny, pozew o wielomilionowe odszkodowanie, być może nawet wydalenie z Polski ambasadora USA”.

Według Andrzeja Pilipiuka w antypolskiej agresji chodzi o to, że „wobec Polski trwa od lat wojna hybrydowa. Wojna informacyjna. Toczą ją środowiska amerykańskich Żydów skupione w holocaust industrie a chodzi tylko i wyłącznie o wyduszenie ogromnych – kompletnie im nienależnych pieniędzy. Ofiarę rabunku trzeba najpierw zohydzić i zdehumanizować. Dlatego tak powszechnie używa się ostatnio określania „polskie obozy” dlatego prominentni przedstawiciele Izraela i światowej diaspory żydowskiej co i rusz zarzucają Polsce i Polakom współsprawstwo shoah. Dlatego kręci się w Polsce obrzydliwe filmy w rodzaju „Idy” czy „Pokłosia”.”

Zdaniem Andrzeja Pilipiuka „do tej pory wroga Polsce i Polakom narracja nie napotykała na większy opór. Teraz dopiero – gdy już de facto nas zaorano – nieśmiało budzi się opór społeczny. By odeprzeć tą ofensywę konieczne są konkretne działania – i konkretne programy realizowane zarówno na poziomie rządowym jak i medialnym”.

Na swoim blogu Andrzej Pilipiuk zaapelował też o podpisywanie petycji w w sprawie wznowienie ekshumacji w Jedwabnem, „ by prawda o niemieckiej zbrodni ujrzała światło dzienne”.

http://www.citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej

W ocenie Andrzeja Pilipiuk „w Polsce w zasadzie nie ma antysemityzmu. Nie istnieje w przestrzeni publicznej. Nie ma na niego przyzwolenia społecznego – opowiadanie antysemickich dowcipów jest tolerowane wśród marginesu społecznego – w środowiskach normalnych ludzi uchodzi za obciach”. Nawet „wyskoki michnika, hartmanna, holland, urbana i temu podobnych mocno wynarodowionych, zateizowanych i wyobcowanych kulturowo „żydów” niewiele tu zepsuły”.

Jednak w ocenie Andrzeja Pilipiuka „ta postawa Polaków – naturalna, pełna spokoju, tolerancji i otwartości może się niebawem zmienić. Nikt nie lubi gdy mu się bez przerwy pluje w twarz. A nam plują. Co chwilę dowiadujemy się że Polska jest współwinna shoah. Co chwila słyszymy zbitkę „polskie obozy”. Narracja fałszująca historię nie jest domeną drobnych dziennikarskich ścierwików – słyszymy te zarzuty z ust polityków wysokiej rangi. Protestujemy – niemrawo… Nie słyszymy potem dementi, przeprosin, ci ludzie za swoje ohydne i plugawe słowa nie podlegają żadnym karom. Do tego rośnie nacisk grup międzynarodowych cwaniaczków, którzy pragną się uwłaszczyć na bezspadkowym pożydowskim mieniu przejętym po wojnie przez komunistów. Ich bezpodstawne roszczenia wspiera senat USA – kraju który uważaliśmy „od zawsze” za przyjazny i który od lat jest naszym sojusznikiem… Nikt nie lubi gdy się go obraża. Nikt nie lubi gróźb i bezpodstawnych żądań ze strony gangsterów”.

Dlatego, zdaniem Andrzeja Pilipiuka, owocem antypolskiej kłamliwej kampanii nienawiści będzie sytuacja, że „ za 5 może 10 lat będziemy społeczeństwem w którym antysemityzm będzie tolerowany społecznie. W którym co gorsza niechęć lub nienawiść do Żydów zyska wymiar racjonalny i zacznie uchodzić za zdrowy rozsądek”

Jan Bodakowski

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra