Macron wkurzona za reklamę kremu przeciwzmarszczkowego. Tym żyje Francja…

W wielkim skrócie tej typowo francuskiej epopei było to tak. Jak wiadomo prezydent Francji jako uczeń został uwiedziony przez swoją nauczycielkę i tak trwają do dzisiaj, długo i być może szczęśliwie. Pani Macron ma obecnie 65 lat i własnie wyszła z siebie…

Fot. za fr.sputniknews.com

Jak doniósł francuski dziennik „Le Parisien” Brigitte Macron skierowała do sądu pozew przeciwko grupie osób, które posługiwały się jej wizerunkiem w celu reklamowania w internecie kremu przeciwzmarszczkowego.

Na dodatek, ludzie zaczęli dopytywać, dlaczego pierwsza dama wspiera hochsztaplerów, bo zamiast kremu otrzymywali jedynie próbki kremu, a sam krem okazywał się jako produkt o wiele droższy.

Takie tam problemy współczesnej Francji…

Wyroi

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra